29.08.2021 - 03:52 | Son Güncelleme: 29.08.2021 - 04:14

Kripto

Türkiye Gazetesi

Türkiye Gazetesi

Singapur merkezli kripto para platformu Bybit, Türkiye’de hizmet vermeye başladı.

ÖMER TEMÜR

Dünyanın en büyük beş kripto para borsasından biri olan Bybit iki milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip. Platformun 24 saatlik işlem hacmi ise ortalama 15,5 milyar doları buluyor. Bybit Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Zhou, Türkiye’de dünya standartlarında hizmet vereceklerini belirterek “Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin severek kullandığı ürün ve hizmetlerimizi Türkiye’ye getirmekten mutluluk duyuyoruz. Kripto para birimlerine ilişkin hâlihazırda yaygınlaşmış olan farkındalık ve büyük ilgi de göz önünde bulundurulduğunda yerel kripto borsasına birinci sınıf likidite, sektör lideri güvenilirlik ve dünya standartlarında güvenlik sunacağımız yeni durağımız Türkiye olacak” dedi.

Tasarrufta Tasarrufta ‘kripto’lar yükselişte ING Türkiye, kentsel yerleşim bölgelerinde yaşayan yetişkin bireylerin tasarruf eğilimlerini izlemek amacıyla gerçekleştirdiği “Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması”nın ikinci çeyrek sonuçlarını açıkladı.
Kripto Kripto paraya Kanada modeli önerisi Hazine ve Maliye Bakanlığının üzerinde çalıştığı kripto para düzenlemesinin ekimde Meclis’e gelmesi beklenirken, yasanın içeriğine ilişkin tartışmalar sürüyor.

Etiketler : kripto para,bitcoin,bybit,

Reach out

Find us at the office

Mcevilly- Liposky street no. 40, 55778 Tórshavn, Faroe Islands

Give us a ring

Maliek Elvis
+23 188 845 957
Mon - Fri, 7:00-15:00

Say hello